2011.0509d.

Roma - Lacijaus regionas Ledų matmuo

RIMANTĖ: Taigi taigi, nežinomybė, matyt, pajutusi mūsų beribę meilę, nusprendė atsakyti tuo pačiu :) ir nelaukdama birželio 7-osios pasirodė visu gražumu pikčiurnos šeimininkės pavidalu. Trilerio siužetą paliksime skaitytojų vaizduotei, tik anonsuosime IR nuraminsime, kad iš anksto už nuomą sumokėtus pinigėlius atgavome, tiesa, pasitelkę valstybines institucijas ir Italijoje gyvenančių tautiečių telefoninį vertėjavimą (labai ir labai ačiū tariame Agnei, Vaidai ir Viktorijai) :).

Iškeliavome...

Pakeliui į nežinia kur aplankėme Romą... užsukome tiesiog paragauti ledų... šis miestas pernelyg milžiniškas, kad spėtume apibėgti visus jo griuvėsius ir negriuvėsius, suskaičiuoti architektūros paminklus ir fontanus, vaiko žingsniais išmatuotume piligrimų numintų takų ilgį... išmatavome Romą ledais... gelato italiano... spalvomis ir skoniais... ir mūsų vaikai galės su iššūkiu susidūrę nusijuokti – na, jei jau Romoje buvome ir dešimt ledų rūšių ragavome, tai... bus vieni juokai.

O ledai ten iš tiesų ypatingi, ne, ne visi, bet yra tokia vietelė...Gelateria dei Gracchi... nešiausi dėžutę iki parko it trofėjų... o tai, kas vyko paskui, yra verta ledų meditacijos vardo. Pasaulis išnyko... kuprinė su dokumentais, fotoaparatas, mašinų gaudesys, karštis, zyziantys vaikai... tik kelionė per ledų skonius – dabar šitą, o dabar – tą, ir kitą, ir dar kitą... mmm ir vėl iš naujo, bet jau kita eilės tvarka... šaukštelis po šaukštelio, kol sugrįžęs pasaulis pasirodė turįs dar vieną – ledų matmenį...

Vėja prie Koliziejaus (Roma)
Logo