2012.0418d.

Mirante kaimukas - Apulijos regionas Ketvirtasis gimdymas

MINDAUGAS: Nieko nėra baisiau vyrui, kai moteris pasako „gimdysiu namie“.. viena.. na, ne viena, su tavim.. supranti, kad lieki vienui vienas prie viso šito reikalo (negali net pasakyti, kad esi susitaręs kur nors pvz su draugais palėkt), bet žvelgiant į ateitį matai save vieną ir užstalėje, kur visi vyrai dalinsis gimdymo džiaugsmais.. pokalbiuose „spaudžiau gazą ir į gimdymo namus nulėkėme kaip vėjas“.. o ką aš.. jokio „spaudžiau gazą“.. jokio adrenalino lekiant per raudoną šviesoforo šviesą.. užtraukto rankinio prie posūkio..

Atsakyti „ne“.. arba trenkti kumščiu.. per stalą.. aprėkti kokia ji „šiokia ir anokia“.. negali.. gi pelės užpuls.. nors šiuo atveju tai gal ir ne blogiausias atvejis..

Likau..

Viskas prasidėjo anksti ryte.. ore tvyrojo atmosfera „jau jau“.. gal įtampa, o gal prieš tai nemiegota naktis nuvertė pietų pogulio.. bet kur tau pamiegosi.. po akimirkos atsikėliau nuo keisto garso ir puoliau.. Ar JAU??!!!

Galvoje prasisuko kažkada girdėta Jono ir Kristinos pasakota istorija apie į gimdymo namus „pavėlavusius“ kaimynus.. ir kaip jiems reikėjo priimti gimdymą.. gerai prisimenu, kaip juokėmės toje pasakojimo vietoje, kai Kristina paryčiais skambino savo sesei medikei paklausti, kur kirpti virkštelę, o toji paklausė, ko ji apsirūkiusi.. tada juokiausi.. nes tikrai buvo juokinga.. tačiau, kas juokingiausia, dabar priimant gimdymą.. neprisimenu, kur tą virkštelę kirpti..

Filmas sukosi greitai ir visko blaiviu protu neprisimenu.. ir kai jau džiaugiausi „uff.. viskas“ iš JOS AKIŲ supratau, kad dar NEA.. ir tai atsitiko dar kartelį.. dar kartelį „uff.. viskas“ ir „dar nea“.. o tada jau buvo viskas.. uff..

Taigi dabar esu laimingas.. laimingas, kad viskas baigėsi laimingai.. ir dar dėl to, kad esu trijų vaikų ir trijų KAČIUKŲ „pribuvėjas“.. gal laikas keisti profesiją?

Šeimininkės katė mūsų spintoje susilaukė trijų kačiukų Šeimininkės katė mūsų spintoje susilaukė trijų kačiukų
Logo